نکات صرفه جویی در هزینه برای باغبان – گیاهان برای کمتر

اگر یک باغبان به دنبال پس انداز پول هستید – و این روزها چه کسی نیست؟ – در اینجا روش های مقرون به صرفه برای صرفه جویی در گیاهان وجود دارد. چه کسی می گوید شما نمی توانید یک باغ گل رنگارنگ را با نصف قیمت پرورش دهید؟ و اگر سبزیجات و گیاهان پرورش می دهید ، می توانید در قبض های مواد غذایی خود نیز صرفه جویی کنید. نحوه کار:

صرفه جویی کنید

اگر در بازار گیاهان چند ساله ، همیشه سبز یا بوته های گلدار هستید ، به دنبال اندازه های کوچکتر باشید. گیاهان در گلدانهای چهار اینچی و بوته های گلدانهای یک گالنی به طور کلی نیمی از گیاهان بزرگتر هزینه دارند. هنگامی که آنها رشد می کنند ، به زودی به اندازه های بزرگتر می رسند.
سالانه را از طریق تخت بخرید. آنها معمولاً 20٪ ارزان تر از خرید بسته های سلول جداگانه هستند.
فروش محلی گیاهان را که توسط کلوپ های باغ ، باغ های گیاه شناسی یا گروه های اجتماعی برگزار می شود ، از دست ندهید. شما اغلب گیاهان عالی با قیمت های سخت و سخت پیدا خواهید کرد.
در اواخر فصل فروش مراکز باغ را خریداری کنید. اواخر تابستان و از طریق پاییز که مشاغل باغ به دنبال قطع موجودی خود هستند ، به دنبال گیاهان چند ساله ، درختان و درختچه ها بگردید. من از این طریق یک تخت گل عظیم در باغ های کشور و باغ را پر از گیاهان چند ساله کردم.
گیاهان را از بذر رشد دهید
گیاهان یک ساله ، سبزیجات و گیاهان دانه ای را امتحان کراسولا  کنید. با قیمت یک بسته بذر ، معمولاً بیش از 50 دانه دریافت می کنید. این بدان معناست که گیاهان زیادی با قیمت چند دلار.
گیاهان یکساله آسان از دانه می توان به آلیسوم ، کیهان ، گل آفتابگردان ، گیاه لارک ، تاک لوبیا سنبل ، شکوه صبح و زینیا اشاره کرد.
با سبزیجات ، گوجه فرنگی ، کاهو ، اسفناج ، فلفل ، لوبیای رشته ای و کدو سبز را امتحان کنید. اگر از دستورالعمل های بسته بذر پیروی کنید ، همه از طریق دانه آسان هستند.
گیاهان خوب دانه ریحان ، گشنیز ، شوید و مرغوب تابستان هستند. برای تأمین ثابت تابستان هر دو هفته یک ردیف کوتاه بکارید.
بعضی از سالانه ها و دوسالانه ها خود کاشت کننده هستند ، به این معنی که آنها می توانند فصل به فصل دیگر برگردند (به شرطی که آنها را از بین نبرید). گل همیشه بهار ، کیهان ، روباه گل ، گیاه لارک ، خشخاش ، گل عنکبوت (کلئوم) و گل سرخ